Kurumsal

Firmamız 1992 yılında İzmir’in Sarnıç ilçesinde atölye olarak kurulmuş olup; 2005 yılında müşterilerimiz için aranan çözüm ortağı olmamızla beraber verdiği hizmet kalitesiyle büyüyerek alüminyum cephe sektörünün öncü isimlerinden olmuştur.

Kurucumuz Fehmi ERSOY alüminyum cephe sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile kariyer gücünü; yüksek teknoloji ile imalatı entegre ederek konusunda uzmanlaşmış ve mesleki eğitim belgelerine sahip bir ekiple birleştirerek alüminyum cephe sektörünün her alanına hitap eden cephe imalatları yapmaya başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana müşterilerine farklılık sunmayı ana ilke haline getiren FM ERSOY şirketi, üretimini gerçekleştirdiği tüm imalatları montaj aşamasına kadar IP kamera sistemi ile takip etmektedir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan FM ERSOY şirketi; gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

” Bildiğimiz işi yapıyor, yaptığımız işe güveniyoruz…”

Bioclimatic Sistemleri
Pergola
Sabit Veranda Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri
Gölgelendirme Sistemleri
Alüminyum Mimari Sistemleri
Call Now ButtonArayınız
WhatsApp chat