Bioclimatic Sistemleri

Bioclimatic Sistemleri

Modern tasarımlı dış mekan güneş, rüzgar, yağmur, kar ve diğer elementlerden koruma sağlar. Dış mekan yaşamının olağanüstü kalitesini garanti eder. Bioclimatic Pergola Sistemi, modern tasarım ve yüksek düzeyde görsel ve termal konfor ile karakterizedir.
Dönen bıçaklar, faydalı havalandırma sağlarken, güneşten mükemmel koruma sağlar. Bıçaklar, fazla suyu destek kolonlarından kanalize etmek üzere tasarlanmıştır. Kaliteli inşaat Uluslararası standartlara uygun olarak yapılır. Kuvvetli rüzgara karşı yüksek derecede direnç sağlar.

Ismarlama Çözümler, İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınırsız olanaklar
Büyük açıklıklar, olağandışı arazi koşulları veya şantiyenin özel talepleri durumunda, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış pergolalar, tüm taleplerinize mükemmel şekilde uyan benzersiz dış mekan alanları yaratarak pratik olarak sınırsız olanaklar sunar. Bioclimatic Pergola’nın gücü ve kapasiteleri, sensörler, paneller, aydınlatma ve diğer aksesuarlar gibi tüm eklenti konforları ile birleştirilmiştir. Yetenekli tasarımcı ve mühendis ekibimiz, en zorlu projelerde bile mükemmel çözümü bulmamızı sağlar. Açık havada hayatın tadını çıkarın

Çeşitleri:

Fm Ersoy, Bioclimatic Gölgelendirme Sistemleri ile yıl boyunca her iklimde dış mekanda yaşamaktan zevk alabilirsiniz.</p> <p>Tilia evinizde doğa ile iç içe geçecek yeni bir alan yaratarak teras ve bahçenizin keyfini çıkartmanızı sağlar. Pergolalar genellikle ev, otel, restoran ve kafelerde kullanılır. İnşaat işlerine ihtiyaç duymadan yaşam alanını artırmanın en iyi çözümdür.

  • Tente sistemleri
Call Now ButtonArayınız
WhatsApp chat