Sabit Veranda Sistemi

Sabit Veranda Sistemleri

Veranda bahçe sistemleri günümüzde daha ferah ve rahat ortamlar sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle otellerde, ofisinizde, kafetaryanızda, restaurant’larda kullanılmaktadırlar. Veranda bahçe sistemleri yaz ve kış aylarında kullanılan sistemdir.

Veranda bahçe sistemi alüminyum esaslı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunulmaktadır.

Alüminyum esaslı malzeme kullanılarak yapılan otomatik pergola sistemleri işletmelerinizin açık alanlarını istenildiğinde kapalı alanlar olarak kullanılabilmesini sağlar.

Çeşitleri:

Onega

Onega Veranda sisteminin tavanında cam ya da polikarbon kullanılmaktadır. Tavanda kullanılan cam sayesinde maksimum şeffaflık ile göze hitap eder.

Lagoda

Lagoda Veranda ekonomik sabit tavan sistemi olup tavanında 6 mm polikarbon levha kullanılmaktadır. Tavanda kullanılan polikarbon sayesinde maksimum şeffaflık ile göze hitap eder.

  • Tente sistemleri
Call Now ButtonArayınız
WhatsApp chat